Zadní světlo se senzorem P2R Talix 30 USB

Kód: P20004
590 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Model bezpečnostního osvětlení P2R Talix 30 je vysoce kvalitní bezpečnostní osvětlení, AUTO brake senzor, kompaktní design, 2 držáky v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

P2R TALIX 30 je vysoce kvalitní COB LED, USB nabíjecí, vyrobené ze slitiny hliníku technologií CNC opracování, bezpečnostní osvětlení, které potěší všechny nadšence cyklistiky, kteří milují inovace, bezpečnost, krásu designu a průmyslového zpracování a vysokou efektivitu v jednom. Používáním 2 typů držáků (držák na sedlovku kola a T-wing držák s uchycením na ližiny sedla) je toto osvětlení možné použít pro 2 různá kola (např. MTB a silniční kolo). Namontovat/přehodit tvé bezpečnostní osvětlení na jiné kolo je tak opravdu otázka pár vteřin.

Integrovaný AUTO BRAKE senzor dokonale signalizuje tvůj úmysl brzdit pro všechny účastníky provozu, kteří se nacházejí za tebou a zvyšuje tím tvou bezpečnost. Kromě indikace brzdění má toto osvětlení i další zajímavé vlastnosti:
1. MANUAL mode – v tomto režimu je možné si zvolit jakýkoli režim svícení při zachování neustálé indikace brzdění, kdy osvětlení přechází na dobu 3 sekund do režimu stálého svícení a následně se automaticky vrátí zpět do Vámi zvoleného/používaného módu.
2. AUTO mode POUŽITÍ BĚHEM DENNÍHO SVĚTLA s aktivovaným AUTO brake senzorem, osvětlení nesvítí ani nebliká a šetří kapacitu baterie na období zhoršených světelných podmínek. Jakmile je detekován pohyb s Vaším kolem, osvětlení přejde automaticky do aktivního módu a stálé svícení 3 vteřin indikuje brzdění Vašeho kola.

POUŽITÍ V NOCI Když je během nočních podmínek indikován pohyb s kolem, světelný a pohybový senzor automaticky aktivuje činnost osvětlení v posledním použitém režimu (paměťový efekt)
SLEEPING mode: když je kolo bez pohybu (přes den iv noci) delší dobu než 3 minuty, osvětlení automaticky přechází do “sleeping” režimu a šetří kapacitu baterie do prvního dalšího indikovaného pohybu s kolem.

DETAILY
• Světelný výkon: 30 lm
• Zdroj světla: COB LED diody
• FUNKCE: 100% stálé svícení, blikání, indikace brzdění
• VÝDRŽ BATERIE: Stálé svícení 100% (2h) – 50% (4h) – 25% (8h) - Blikání (5h), 50% (10h), 25% (20h) Nabíjení baterie indikace tzn. dýcháním (1h 30 min), Plné nabití – zelená LED dioda v zadní části se rozvítí
• Typ baterie: Li-pol 3.7V 400mAh
• Čas nabíjení: 1.5 h
• ROZMĚRY: 34*45mm/34*50mm (T-wing/držík na sedlovku)
• HMOTNOST: 36g/40g (T-wing/držák na sedlovku)
• IPX5 – voděodolné

PŘÍSLUŠENSTVÍ
• Micro USB nabíjecí kabel (součástí balení) Uživatelský manuál


KOMPATIBILITA
• Všechny běžné tvary a průměry sedlovek (sloupek sedla) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Světla: Zadní
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: