Zadní E-bike světlo Supernova E3 Tail 2 (12V)

Kód: N-TK2-S-V12-BLK
1 750 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Jedno z nejjasnějších zadních světel, nové boční osvětlení systému osvětlení 250° dále zvyšuje vaši bezpečnost během jízdy v provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zadní světlo E3 Tail Light 2 (12V) je typickým produktem společnosti Supernova, který rozšiřuje technické limity a má funkční a minimalistický design.
Elektronika tohoto zadního světla byla úhledně integrována, což umožňuje extrémně malé rozměry. CNC obráběné zadní světlo má hmotnost pouze 12g a je 100% vodotěsné. Je také jedním z nejjasnějších zadních světel, která jsou v Německu legální. Nové boční osvětlení systému osvětlení 250° dále zvyšuje vaši bezpečnost během jízdy v provozu. Technologie Twin Beam nabízí mimořádně jasné osvětlení směrem dozadu, ale také do stran. Světelný indikátor umožňuje jezdci kontrolovat, zda svítí i během jízdy v sedle.
Verze 2 používá jednoduchý, ale efektivní držák s gumovým okroužkem pro bezpečnou montáž na kulaté sedlovky. Díky zlatým konektorům, které jsou součástí dodávky, lze snadno odpojit zadní světlo od předního světla.
Délka kabelu 130cm.

• MATERIÁL: anodized aluminum, polished, black
• ROZMĚRY: 37 x 11,5 x 30,6 mm (D x Š x V)
• HMOTNOST: 18g

UPOZORNĚNÍ: světla jsou kompatibilní pouze se systémem s 12V režimem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Světla: Zadní
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: