Display Bosch KIOX Retrofit kit

Kód: 14086
6 590 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bosch Kiox nabízí všechny funkce, které může sportovní jezdec potřebovat.
Malý barevný displej odolný proti poškrábání je ovládaný samostatnou řídící jednotkou s jasnou hmatovou zpětnou vazbou a poskytuje údaje o jízdní rychlosti, výkonu jezdce, tepové frekvenci, nabíjení baterie a mnoho dalších. 
Kiox znamená, že máte všechny nejdůležitější informace na dosah prstů, zatímco udržujete kontrolu nad řidítky a terénem díky samostatné funkci Remote Compact.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • KIOX nabízí všechny funkce, které sportovní jezdec potřebuje. Malý barevný display odolný proti poškrábání je řízen samostatnou řídící jednotkou s jasnou hmatovou zpětnou vazbou a poskytuje jízdní údaje o rychlosti, výkonnosti jezdce, srdeční frekvenci, nabití baterie a mnohem více.
  • KIOX znamená, že máte všechny důležité informace na špičkách prstů a zároveň udržujete kontrolu nad řidítky a terénem díky samostatné komponentě "REMOTE COMPACT".
  • Pomocí Bluetooth technologie s volitelným hrudním pásem mohou uživatelé KIOX kdykoliv kontrolovat aktuální rozsah pulsů, což jim umožní vyčerpat co nejvíce ze svého tréninku. Rozhraní Bluetooth s nízkou spotřebou energie umožňuje také stahování aktualizací software do palubního počítače bez nutnosti kabelového připojení.

 
PROVOZUSCHOPNOST

Vyjděte, zapněte, jděte a bavte se! KIOX display lze okamžitě zapnout a použít. Poskytuje Vám všechny základní informace a údaje, které potřebujete vědět. 

DEsign

KIOX vyniká nejen díky svým funkčním vlastnostem, ale vizuálně je to také skutečný otočný ovladač. Malý a praktický. KIOX přichází v jasném, úhledném, ale stylovém designu. Praktický magnetický držák, integrálně namontovaná buď na představci nebo na řidítkách. Vzhled je čistý a jednoduchý. 

Čitelnost

Přenosný barevný display KIOX o velikosti 1,9" zaručuje dokonalou čitelnost i při silném slunečním světle. Automatický jas je součástí výbavy displaye KIOX a vše je vždy dobře čitelné a viditelné i za tmy. 

Výcvik

Pomocí technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie můžete připojit KIOX k monitoru tepové frekvence, například Polar H7. To Vám umožní sledovat srdeční frekvenci a vyčerpat co nejvíce ze svého tréninku. 

Motivace

Zlepšete svou úroveň kondice, například indikátor na displayi Vám ukáže, zda jezdíte nad nebo pod svou průměrnou rychlostí. To Vás bude motivovat k tomu, abyste se ještě více kousli! 

Remote Compact

Ovladač, který je umístěn na levé straně řidítek, lze jednoduše ovládat palcem. Zřetelný hmatový tlak na tlačítka během jízdy dává jezdci jasnou zpětnou vazbu. 

Gorilla glass

Kameny nebo štěrk? Nemá šanci! KIOX, který je vybaven novým tvrzeným sklem GORILLA GLASS je odolný proti poškrábání a tím pádem dobrým parťákem v Off-road lokaci, ale i ve městě.

Magnetický držák

Magnetický držák umožňuje snadné vyjmutí KIOX displaye z elektrokola. Rychlé uložení a žádné zdržování. Tento systém je jak rýchlý, tak i bezpečný, jelikož drží pevně v terénu.

Ostatní funkce:

Světlo

Pohodlně zapněte připojené světlo pomocí mechanického tlačítka na kartě Kiox.

 Nastavení

Nastavení lze rychle a snadno měnit z přehledu stavu. Z bezpečnostních důvodů můžete tak učinit, pouze když je eBike zastaven.

 Nabíjení zařízení

Externí zařízení, jako je váš smartphone, lze nabíjet prostřednictvím portu USB.

 Přehled

Přehled aktivit vašeho dne je Vám poskytnut v režimu off-board.

 Servis

Na displeyi se dozvíte, kdy je třeba provést příští schůzku údržby - čímž zajistíte hodnotu a životnost vašich komponent eBike. Váš prodejce může jednoduše připojit zařízení DiagnosticTool přes port USB a stáhnout nejnovější aktualizace softwaru.

 Pomoc při jízdě na chůzi

Tato funkce na dvou úrovních vám pomůže tlačit váš eBike rychlostí až 6 km / h - ať už vozíte zavazadla na palubu nebo ne, nebo překonáváte překážky.

 Měření vzdálenosti / velikost kol

Můžete jemně upravit nastavení velikosti kola sami, stisknutím tlačítka. To umožňuje velmi přesné měření vzdálenosti i po výměně pneumatiky.

 Podpora DualBattery

Úroveň nabíjení obou baterií je zobrazena v přehledu stavu a poskytuje cenné informace o chování při vybití baterie při jízdě.

 Multi-jazyk

Zda je to němčina, angličtina, holandština, francouzština, italština, španělština, dánština, švédština nebo portugalština, prostě nastavte jazyk, který si vyberete.

 KIOX a E-SHIFT

KIOX také spolupracuje s elektronickým převodovým systémem eShift, který nabízíme ve spolupráci s výrobci převodovek enviolo, Rohloff a Shimano. Jedno řešení pro každý styl jízdy. Využijte větší pohodlí, mimořádně plynulé řazení, snížené opotřebení, lepší bezpečnost a lepší jízdu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Displeje, ovladače, kabely
#sizes_table#: hidden
Položka byla vyprodána…

Bosch Kiox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: