BOSCH Smart SystemNová generace systému kombinuje technicky vysoce kvalitní komponenty eBike s digitálními
funkcemi, posouvá ježdění na novou úroveň, ať už při každodenním používání nebo pro zábavu.

Nový přepracovaný pohon Bosch se skládá:

1. Motor Performance CX 4.Gen

2. Baterie Bosch 750Wh

3. Displej Bosch Kiox 300

4. Dálkový ovladač Bosch Led RemoteMotor BOSCH Performance CX 4.Gen

85 Nm, hmotnost: 2.9 kg, max.rychlost: 25 km/h

Z hlediska výkonu je motor pro inteligentní systém identický s předchozím modelem, má však jiné typy přípojek pro připojení nově vyvinutých kabelů a konektorů. 

Motor si během 2letého působení získal výsadní postavení na trhu, jelikož mezi konkurencí vyniká dokonalým jízdním projevem a absolutní agilitou.

Je vybavený více senzorovou technologií, která mnohokrát za sekundu monitoruje tlak do pedálů. Motor tak dokáže bezprostředně reagovat na měnící se terén dle intenzity šlapání.

Vyniká i na těch nejnáročnějších tratích, kde je zapotřebí maximální síly a točivého momentu. Stejně komfortně se projeví i při pohodové jízdě po cyklotrase.


Bosch-eBike-PerformanceLine-CX-DriveUnit-MY2022-p1-Screen

Baterie Bosch 750 Wh

Hmotnost: 4.4 kg, napětí: 36 V

Nová baterie usnadňuje zdolávání dlouhých vzdáleností a výrazných změn nadmořské výšky. Odolný zdroj energie umožňuje cca. o 20 % větší dosah než baterie 625 a je ideální pro dlouhé a náročné jízdy.

Stejně jako všechny baterie Bosch PowerTube je PowerTube 750 dokonale integrován do rámu. Atraktivní design elektrokola a vysoká kapacita – nekompromisní kombinace.


Bosch-eBike-PowerTube750-axial-vertical-MY2022-Screen

Nabíječka Bosch 4A

Hmotnost: 700 g

Kompaktní a lehká nabíječka je ideální na cesty a dodává PowerTube 750 potřebnou energii během okamžiku. Plné nabití baterie trvá šest hodin a na 50 % nabití baterie něco málo přes dvě hodiny. 

Stejně jako ostatní části, tak i nabíječka není kompatibilní se staršími typy baterií. Má zcela odlišný konektor.


Bosch-eBike-4A-Charger-MY2022-Screen


Displej Kiox 300

Rozměry: 31 x 41 mm, 240 x 320 px

Kiox 300 potěší nejen kompaktními rozměry, ale také barevným displejem, který je optimálně čitelný ve dne i v noci. Ovládání je jednoduché a je vizuálně podpořeno animacemi a obrázky. Praktický displej podtrhuje čistý vzhled elektrokola a je chráněn IP54 - proti stříkající vodě a prachu.

Jednoramenný držák displeje umožňuje centralizované umístění displeje na řídítka a je přizpůsoben osobním potřebám uživatele. Úhel sklonu displeje lze také individuálně nastavit – pro optimální čitelnost během jízdy.

Aktualizace a nastavení systému prostřednictvím aplikace eBike Flow.


Bosch-eBike-Kiox300-eMTB-MY2022-p1-EN-Screen


Dálkový ovladač Bosch Led Remote

Větší flexibilita, pohodlí a bezpečnost pro ebikery: LED dálkový ovladač spojuje elektrokolo s aplikací eBike Flow. Elektrobikeři si tak mohou přes chytrý telefon vyvolat všechna důležitá cyklistická data, jako je délka jízdy nebo ujetá vzdálenost, a sdílet je s ostatními uživateli. Je také možné provádět aktualizace softwaru nezávisle. 

Připevňuje se k řídítkům, takže na všechna tlačítka lze dosáhnout a dokonale je ovládat palcem. Senzor okolního světla automaticky řídí jas LED diod, chráněno IP54 - proti stříkající vodě a prachu.

Funkce ovladače:
- Pět LED diod stavu nabití zobrazuje aktuální stav nabití baterie elektrokola,
- Funkce asistent chůze (video k shlédnutí)
- Barevná indikace režimu jízdy (černá = vypnuto; zelená = Eco; modrá = Tour; fialová = Sport/eMTB; červená = Turbo)
- Možnost ovládání předního světla


Bosch-eBike-LEDRemote-MY2022-Screen

Aplikace Bosch eBike Flow

Pomocí aplikace eBike Flow si stáhněte nové funkce a aktualizace pro komponenty, jako je baterie nebo motor, a odešlete je do svého elektrokola přes Bluetooth. Díky tomu bude vždy aktuální a budete si moci užívat více možností.

Pomocí domovské obrazovky získáte rychlý přehled o všem, co je důležité. Ať už jde o stav baterie, zbývající dojezd, ujetou vzdálenost nebo příští servisní schůzku, domovská obrazovka vám jasně ukáže vše, co potřebujete vědět, s neustále aktualizovanými údaji elektrokola.

Bez názvu Stáhnout eBike Flow app.


Bosch-eBike-FlowApp-iOS-HomeScreenBosch-MY2022-EN-Screen

Naše nabídka s Bosch Smart Systémem

Posting_1080x1080_the_smart_system_02_1