Zadné svetlo CUBE ACID E-Bike Light PRO-E na nosič Smart System

Kód: 93794
790 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Zadní světlo ACID PRO-E na nosič pro e-biky má kryt, který se připevňuje na kompatibilní nosiče ACID s kulatými patkami. Nebo jej díky vyměnitelné montážní desce můžete upravit pro použití na jakémkoli standardním nosiči s roztečí otvorů 50 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jasné a spolehlivé zadní světlo je v provozu nezbytnou součástí bezpečnosti. Zadní světlo ACID PRO-E na nosič pro e-biky má kryt, který se připevňuje na kompatibilní nosiče ACID s kulatými patkami. Nebo jej díky vyměnitelné montážní desce můžete upravit pro použití na jakémkoli standardním nosiči s roztečí otvorů 50 mm. Světelné pásy COB a čtyři výkonné LED diody brzdového světla zaručují vynikající viditelnost pro zvýšení bezpečnosti v silničním provozu. Je v souladu s německými předpisy o silničním provozu (StVZO) a obsahuje 140cm kabel a konektor pro pohonné jednotky Bosch Smart System BES3.

• ROZMĚRY: (D x Š x V) 100 x 18 x 16 mm
• HNOTNOST: 42 g (včetně kabelu)
• MATERIÁL: plast
• BARVA: černá
• VLASTNOSTI: zadní světlo na nosič E-Bike s konzistentním světelným zdrojem COB a 4 LED diodami s adaptivní brzdovou funkcí; schválené StVZO (německé předpisy o silničním provozu); 1400 mm světelný kabel pro motory Bosch BES3; vstupní napětí 12 V (DC); třída ochrany IP56

Doplňkové parametry

Kategorie: Světla na kolo
Světla: Zadní
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: