Věrnostní program

 

 

...odměna pro věrné zákazníky.

 

Uvědomujeme si, že věrný zákazník znamená oboustranná dlouhodobá spolupráce. Jsme za to vděční a proto jsme se rozhodli takové zákazníky odměnit. Registrovaným zákazníkům se každá dokončená objednávka připočte na svém profilu a okamžitě můžete sledovat výši svojí slevy pro příští nákup.  

Jak na to?

  •  Nejdříve je potřeba zaregistrovat se a přihlásit na našich stránkách v sekci ,,registrace,,

 

registrace 

  • Jakmile dokončíte první objednávku jako registrovaný zákazník, uvidíte na svém profilu v sekci ,,Moje slevy,, výši aktuálně dosažené %slevy pro příští nákup. Od této doby uvidíte na našich webových stránkách u každého výrobku, který je zařazený do slevového systému (nevztahuje se na produkty již ve slevě) přiřazenou výši Vaší slevy. Výše slevy se odvíjí od nakumulované částky ze všech uskutečněných objednávek, který jste u nás uskutečnili jako registrovaní uživatelé.

 

moje slevy

 

  • Tabulka ukazující systém věrnostního systému: 
 
Hodnota uskutečněných objednávek Sleva pro následný nákup
do 100 000 Kč sleva 4%
nad 100 000 Kč sleva 5%

 

 

 V případě, že budete chtít uplatnit věrnostní slevu již při první objednávce,napište nám tuto informaci do poznámky k objednávce nebo nás kontaktujte na tel: +420 728 215 406 a slevu Vám uplatníme již na první nákup. Program věrnostních slev je určen pro zákazníky e-shopu.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.